NASZE WARTOŚCI

SZACUNEK
Dzięki sprawnej organizacji pracy, każdą osobę, którą obsługujemy traktujemy z należnym szacunkiem. Pracujemy z Ludźmi i dla Ludzi.

TROSKA
Naszym najważniejszym celem jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym i troska o to, aby odszkodowanie i zadośćuczynienie za Ich cierpienia były najwyższe z możliwych.

PROFESJONALIZM
Sprawy składane na nasze ręce prowadzone są przez zespół specjalistów z Kancelarii Radców Prawnych EuCO.
Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte także na rynkach międzynarodowych uczy, że sprawne negocjacje ekspertów EuCO z Towarzystwem Ubezpieczeniowym wystarczą często aby zwiększyć wysokość wypłaconego odszkodowania nawet o kilka tysięcy  procent w stosunku do pierwotnej propozycji składanej przez TU. W tych przypadkach, w których negocjacje nie wystarczą, nasi prawnicy kierują sprawy do sądu, wywalczając w nim korzystne dla poszkodowanych wyroki.

HISTORIA FIRMY

Historia Europejskiego Centrum Odszkodowań SA to przykład  konsekwentnego działania, którego podstawą jest dopasowanie świadczonych usług do potrzeb i wymagań naszych Klientów:

  • 22 listopada 2004 powstaje EuCO Sp. z o.o. w Legnicy
  • 7 lipca 2006 rozpoczyna swoją działalność Kancelaria Radców Prawnych EuCO
  • 22 października 2007 – Działalność rozpoczyna Fundacja “EuCO Dzieciom”
  • 29 maja 2008 powstaje Evropskie Centrum Odskodneho w Republice Czeskiej – pionierska inwestycja polskiej firmy w Czechach
  • 1 lipca 2010 firma przekształca się w Europejskie Centrum Odszkodowań Spółka Akcyjna
  • Od 29 grudnia 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. znajduje się w elitarnym gronie spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • 20 września 2010 powstaje Spółka na Węgrzech – Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft.
  • 5 sierpnia 2011 powstaje Spółka na Słowacji – Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.
  • listopad 2012 powstaje Spółka w Rumunii- Centrul European De Despagubiri SRL z siedzibą w Bukareszcie.

Permanentny rozwój jest wpisany w działalność firmy, dlatego stale podejmujemy nowe inicjatywy i rozszerzamy zakres świadczonych usług.

MISJA FIRMY

Oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta.
Naszą misją jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków.
Misję tę realizujemy poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą.